
|
 |
Als antwoord op deze groeiende vraag in de markt heeft Banner een vision sensor ontwikkeld die zowel de huidige veel voorkomende 1D barcodes als de 2D barcodes kan lezen voor een zeer gunstige prijsstelling. De nieuwe PresencePLUS P4 BCR vision sensor van Banner leest geavanceerde 2D en 1D barcodes inclusief Data Matrix ECC200 en PDF 417 alsmede lineaire codes zoals Code 39, Code 128, Codabar, Interleaved 2 of 5, EAN-8 en EAN-13 (ondersteund UPC-A).
Specificaties. De compacte volledig zelfstandig werkende P4 BCR is beschikbaar met twee lensposities: in-line (aan het eind van de behuizing) en haaks (aan de zijkant van de behuizing). Beide uitvoeringen zijn maar 66,8 mm breed; het in-line model is 136,1 mm lang en het haakse model is slechts 124,5 mm lang. De meegeleverde montagetoebehoren maken een eenvoudige montage mogelijk van de P4 BCR op machines en transportbanen. Drie 2-kleuren LED indicatoren geven duidelijk de status van de unit weer tijdens het bedrijf en de setup. Door een field of view van 640 bij 480 en de vrije rotatie mogelijkheid is de P4 BCR gebruiksvriendelijk en overal inzetbaar. De voedingspanning is 10 tot 30 VDC en de communicatie is mogelijk via een ingebouwde 10/100 ethernet of seriële RS-232 aansluiting. Tevens zijn er 4 programmeerbare in- en uitgangen beschikbaar en een ingebouwde live video uitgang om real-time de inspecties te bekijken zonder een PC.
Banner biedt in het leveringsprogramma vele soorten belichtingen en lenzen aan om zelfs de meest uitdagende applicaties op te lossen.
Een familie “easy-to-use” vision sensors. Banner’s PresencePLUS Pro vision sensor definieert vision detectie tegen de laagst mogelijke kosten. De PresencePLUS P4 GEO, P4 GEO 1.3, P4 EDGE, P4 EDGE 1.3 en de P4 BCR continueren de trend van het eenvoudiger en betaalbaar maken om vaker vision detectie mogelijkheden op meerdere punten toe te passen in verschillende applicaties. Met name om 1 rede zijn de Banner PresencePlus vision sensor producten zo succesvol en dat is dat alle systemen gebruik maken van dezelfde gebruikersinterface welke beschouwd wordt door de markt vandaag de dag als “éénvoudigst in gebruik”. Het is beschikbaar in 9 verschillende talen en kan er zelfs door iedereen met basis computer vaardigheden eenvoudig een inspectie geprogrammeerd worden.
Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen.
|