Tel. +31 (0) 38 422 77 50 - E-Mail: info@turck.nl

Medewerkers

Turck B.V.

U heeft al contact gehad met een van onze medewerkers, maar de gegevens niet bij de hand? – Kiest u dan de naam uit van uw contactpersoon (* = Profibus Certified Engineer) en dan krijgt u de contactgegevens zoals het adres, telefoonnummer en E-mail adres:

Grootens, Herjan - Inside Sales Engineer

Naam: Grootens
Voornaam: Herjan
Functie: Inside Sales Engineer
Straat: Ruiterlaan 7
Postcode: 8019 BN
Plaats: Zwolle
Telefoon: (+31) (38) 4227750
Fax: (+31) (38) 4227451
E-mailadres: herjan.grootens@turck.com

Arrindell, Gerlien - Sales Support

Naam: Arrindell
Voornaam: Gerlien
Functie: Sales Support
Straat: Ruiterlaan 7
Postcode: 8019 BN
Plaats: Zwolle
Telefoon: (+31) (38) 4227750
Fax: (+31) (38) 4227451
E-mailadres: gerlien.arrindell@turck.com

Volkerink, Wilmer - Inside Sales Engineer

Wilmer Volkerink

Naam: Volkerink
Voornaam: Wilmer
Functie: Inside Sales Engineer
Straat: Ruiterlaan 7
Postcode: 8019 BN
Plaats: Zwolle
Telefoon: (+31) (38) 4227750
Fax: (+31) (38) 4227451
E-mailadres: wilmer.volkerink@turck.com

Kuijer, Michiel - Sales Engineer* (Oost Nederland)

Naam: Kuijer
Voornaam: Michiel
Functie: Sales Engineer* (Oost Nederland)
Straat: Ruiterlaan 7
Postcode: 8019 BN
Plaats: Zwolle
Telefoon: (+31) (38) 4227750
Fax: (+31) (38) 4227451
E-mailadres: michiel.kuijer@turck.com

Emmink, Sandra - Sales Support

Sandra Emmink

Naam: Emmink
Voornaam: Sandra
Functie: Sales Support
Straat: Ruiterlaan 7
Postcode: 8019 BN
Plaats: Zwolle
Telefoon: (+31) (38) 4227750
Fax: (+31) (38) 4227451
E-mailadres: sandra.emmink@turck.com

Ganzevles, Wendy - Sales Support

Wendy Ganzevles

Naam: Ganzevles
Voornaam: Wendy
Functie: Sales Support
Straat: Ruiterlaan 7
Postcode: 8019 BN
Plaats: Zwolle
Telefoon: (+31) (38) 4227750
Fax: (+31) (38) 4227451
E-mailadres: wendy.ganzevles@turck.com

Bulder, Mia - Administration

Mia Bulder

Naam: Bulder
Voornaam: Mia
Functie: Administration
Straat: Ruiterlaan 7
Postcode: 8019 BN
Plaats: Zwolle
Telefoon: (+31) (38) 4227750
Fax: (+31) (38) 4227451
E-mailadres: mia.bulder@turck.com

Rambach, Maarten - Business Development Manager Automation Systems

Maarten Rambach

Naam: Rambach
Voornaam: Maarten
Functie: Business Development Manager Automation Systems
Straat: Ruiterlaan 7
Postcode: 8019 BN
Plaats: Zwolle
Telefoon: (+31) (38) 4227750
Fax: (+31) (38) 4227451
E-mailadres: maarten.rambach@turck.com

Eilert, Ad - Controller

Naam: Eilert
Voornaam: Ad
Functie: Controller
Straat: Ruiterlaan 7
Postcode: 8019 BN
Plaats: Zwolle
Telefoon: (+31) (38) 4227750
Fax: (+31) (38) 4227451
E-mailadres: ad.eilert@turck.com

De Jong, Frank - Marketing Manager, Inside Sales Manager

Naam: De Jong
Voornaam: Frank
Functie: Marketing Manager, Inside Sales Manager
Straat: Ruiterlaan 7
Postcode: 8019 BN
Plaats: Zwolle
Telefoon: (+31) (38) 4227750
Fax: (+31) (38) 4227451
E-mailadres: frank.dejong@turck.com

Brouwer, Frans - Managing Director

Naam: Brouwer
Voornaam: Frans
Functie: Managing Director
Straat: Ruiterlaan 7
Postcode: 8019 BN
Plaats: Zwolle
Telefoon: (+31) (38) 4227750
Fax: (+31) (38) 4227451
E-mailadres: frans.brouwer@turck.com

Drijver, Rolf - Sales Engineer (Zuid-West Nederland)

Naam: Drijver
Voornaam: Rolf
Functie: Sales Engineer (Zuid-West Nederland)
Straat: Ruiterlaan 7
Postcode: 8019 BN
Plaats: Zwolle

Telefoon: (+31) (38) 4227750
Fax: (+31) (38) 4227451
E-mailadres: rolf.drijver@turck.com

Heijnemans, Ronald - Sales Engineer* (Zuid Nederland)

Naam: Heijnemans
Voornaam: Ronald
Functie: Sales Engineer* (Zuid Nederland)
Straat: Ruiterlaan 7
Postcode: 8019 BN
Plaats: Zwolle
Telefoon: (+31) (38) 4227750
Fax: (+31) (38) 4227451
E-mailadres: ronald.heijnemans@turck.com

Klaver, Jacob - Inside Sales Engineer

Naam: Klaver
Voornaam: Jacob
Functie: Inside Sales Engineer
Straat: Ruiterlaan 7
Postcode: 8019 BN
Plaats: Zwolle

Telefoon: (+31) (38) 4227750
Fax: (+31) (38) 4227451
E-mailadres: jacob.klaver@turck.com

Lassche, Saskia - Sales Support

Naam: Lassche
Voornaam: Saskia
Functie: Sales Support
Straat: Ruiterlaan 7
Postcode: 8019 BN
Plaats: Zwolle

Telefoon: (+31) (38) 4227750
Fax: (+31) (38) 4227451
E-mailadres: saskia.lassche@turck.com

Lebbink, Harmen - Purchasing & Logistics

Naam: Lebbink
Voornaam: Harmen
Functie: Purchasing & Logistics
Straat: Ruiterlaan 7
Postcode: 8019 BN
Plaats: Zwolle

Telefoon: (+31) (38) 4227750
Fax: (+31) (38) 4227451
E-mailadres: harmen.lebbink@turck.com

Pasman, Jan - Purchasing & Logistics

Naam: Pasman
Voornaam: Jan
Functie: Purchasing & Logistics
Straat: Ruiterlaan 7
Postcode: 8019 BN
Plaats: Zwolle

Telefoon: (+31) (38) 4227750
Fax: (+31) (38) 4227451
E-mailadres: jan.pasman@turck.com

Schoemaker, Marcel - ICT, System Support

Naam: Schoemaker
Voornaam: Marcel
Functie: ICT, System Support
Straat: Ruiterlaan 7
Postcode: 8019 BN
Plaats: Zwolle
Telefoon: (+31) (38) 4227750
Fax: (+31) (38) 4227451
E-mailadres: marcel.schoemaker@turck.com

Steenbergen, Alfred - Sales Engineer* (Noord Nederland)

Naam: Steenbergen
Voornaam: Alfred
Functie: Sales Engineer* (Noord Nederland)
Straat: Ruiterlaan 7
Postcode: 8019 BN
Plaats: Zwolle
Telefoon: (+31) (38) 4227750
Fax: (+31) (38) 4227451
E-mailadres: alfred.steenbergen@turck.com

Veltman, Ruben - Inside Sales Engineer

Naam: Veltman
Voornaam: Ruben
Functie: Inside Sales Engineer
Straat: Ruiterlaan 7
Postcode: 8019 BN
Plaats: Zwolle

Telefoon: (+31) (38) 4227750
Fax: (+31) (38) 4227451
E-mailadres: ruben.veltman@turck.com

Vennemann, Marcel - Sales Manager*

Naam: Vennemann
Voornaam: Marcel
Functie: Sales Manager
Straat: Ruiterlaan 7
Postcode: 8019 BN
Plaats: Zwolle

Telefoon: (+31) (38) 4227750
Fax: (+31) (38) 4227451
E-mailadres: marcel.vennemann@turck.com

Vos, Freddy - Logistics

Naam: Vos
Voornaam: Freddy
Functie: Logistics
Straat: Ruiterlaan 7
Postcode: 8019 BN
Plaats: Zwolle

Telefoon: (+31) (38) 4227750
Fax: (+31) (38) 4227451
E-mailadres: freddy.vos@turck.com

Woelders, Gerjan - Inside Sales Engineer Automation Systems*

Naam: Woelders
Voornaam: Gerjan
Functie: Inside Sales Engineer Automation Systems*
Straat: Ruiterlaan 7
Postcode: 8019 BN
Plaats: Zwolle
Telefoon: (+31) (38) 4227750
Fax: (+31) (38) 4227451
E-mailadres: gerjan.woelders@turck.com

Geen resultaten gevonden

Select Country

Turck worldwide