

De DWE-trekdraadencoderserie van Turck bestaat uit 148 apparaten met potentiometrische, magnetische of optische meting
Robuuste trekdraadencoders met een meetlengte tot 40 m
Turck biedt trekdraadencoders met een lage Latentie, een reeks interfaces en een hoge lineariteit tot ±0,05%.
Turck breidt zijn assortiment lineaire positiesensoren uit met de nieuwe DWE-trekdraadencoderserie – een robuuste en betrouwbare oplossing voor industriële lengtemetingen in toepassingen waar contactloze systemen zoals optische, ultrasone of radarsensoren hun grenzen bereiken. De DWE-serie biedt meetlengtes van 250 mm tot 40 m en is verkrijgbaar met analoge uitgangen (stroom/spanning) en digitale interfaces zoals IO-Link, Profinet of CANopen. Dankzij de programmeerbare analoge uitgang kan het volledige uitgangsbereik optimaal worden geschaald, zelfs bij gebruik van deelbereiken. Afhankelijk van het model voldoet de behuizing aan beschermingsklassen IP65, IP67 of IP69K en is deze ontworpen voor omgevingstemperaturen van -20 tot +85 °C. Het nauwkeurige trekkabelmechanisme maakt hoge versnellingen mogelijk met een hoge lineariteit tot ±0,05 %.
Voordelen
- Measuring lengths from 250 mm to 40 m for a wide range of applications
- High linearity up to ±0.05 % enables precise measurements
- Wide range of interfaces: Analog, IO-Link, Profinet, CANopen
De serie trekkabelencoders bestaat uit 148 apparaten met potentiometrische, magnetische of optische metingen voor een optimale weergave van elke toepassing. De potentiometrische encoders bereiken de hoogste beschermingsgraad tot IP69K met de juiste aansluittechnologie. De magnetische en optische encoders kunnen worden geparametriseerd en zijn verkrijgbaar met digitale interfaces zoals IO-Link, CANopen of Profinet.
Voor bijzonder snelle leverbaarheid zijn zes varianten met meetlengtes van 1, 2 en 3 m en analoge uitgangen uit voorraad leverbaar. Typische toepassingsgebieden zijn rekkensystemen in intralogistiek, mobiele machines, AGV's en vele toepassingen met telescopische hefsystemen.
INDUSTRIEËN
- Intralogistiek
- Mobile equipment
- Automatiseringstechnologie
BELANGRIJKE FUNCTIES
- 148 varianten op basis van verschillende meettechnologieën (potentiometrisch, magnetisch, optisch)
- Compacte ontwerpen voor beperkte installatieruimtes
- Programmeerbare analoge uitgangen voor optimaal bereikgebruik
PRODUCT DATA

Alle details over de DWE-serie trekkabelencoders
Goedkeuringen, databladen, technische specificaties, instructies, certificaten, CAD-gegevens en meer
DIGITALE SHOWCASE
Select Country
Turck worldwide